شش پلاگین عالی برای بخش نظرات “2023”

2023-01-11 10:45:24

برای جذب اعتماد روی وبسایت وردپرسی خود، می‌توانید از قسمت نظرات استفاده کنید. در ادامه ما 6 نکته را برای پلاگین‌های نظرات رایگان و پولی بررسی خواهیم کرد.

اگر میخواهید ترافیک سایت وردپرسی خود را افزایش دهید، سئو سایت خود را تقویت کنید یا فروش بیشتری از محصولات ووکامرس (WooCommerce مترجم: افزونه‌ای حرفه‌ای برای ایجاد فروشگاه اینترنتی) خود به دست بیاورید، از نصب افزونه نظرات وردپرس در وب سایت خود سود خواهید برد.

با بررسی خدمات یا محصولات خود و افزایش اعتماد اجتماعی، به احتمال زیاد مشتریان جدیدی را به سمت کسب و کار خود جذب کرده و مشتریان موجود را حفظ خواهید کرد.

نظرات یکی از قدرتمندترین منابع بازاریابی هستند و بهترین خصیصه آن این است که رایگان است!

همچنین جمع‌آوری نظرات مشتریان شما، منبع خوبی برای بازخورد است.

داشتن بخش نظرات به شما امکان میدهد تغییرات و بهبودهایی را در محصولات و تجربه مشتری خود ایجاد کنید و همچنین با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

این موضوع نه تنها شانس تبدیل شدن به یک مشتری دائمی را افزایش میدهد، بلکه آن‌ها بیشتر خواهان تبلیغ خدمات یا محصولات شما به دیگران خواهند شد.

انتخاب افزونه برای بخش نظرات وردپرس

مانند انتخاب هر افزونه، می‌خواهید مطمئن شوید که افزونه بررسی که در سایت وردپرس خود نصب میکنید، قابل اعتماد و ایمن است.

قبل از نصب افزونه، ابتدا مطمئن شوید که سایت نظرات و رتبه‌های خوبی دارد.

هنگام مرور پلاگینها، شما یک رتبه ستاره و در داخل پرانتز تعداد نظرات را مشاهده خواهید کرد.

هر چه امتیاز ستاره و تعداد نظرات بالاتر باشد، بهتر است.

همچنین بهتر است بررسی کنید که افزونه چند نصب فعال دارد.

باز هم هر چه تعداد نصبهای فعال بیشتر باشد، بهتر است، زیرا این به آن معنا است که افراد بیشتری از این افزونه در وب سایت خود استفاده میکنند. و در آخر مطمئن شوید که افزونه با آخرین نسخه وردپرس مورد آزمون قرار گرفته است.

در ادامه شش توصیه کاربردی برای افزونه نظرات وردپرس توضیح خواهیم داد. این افزونه‌ها یک فرآیند بررسی جذاب و آسان برای وب سایت شما فراهم می‌کند.

همه پلاگین‌های بررسی که لیست شده است، با وردپرس 6.0 تست شده‌اند و در بین بیش از 20.000 کاربر دارای امتیاز عالی هستند.

1. WP Review Pro

اگر به دنبال یک افزونه بررسی واقعا جامع هستید، می‌توانید از WP Review Pro استفاده کنید. (WP Review Pro افزونه‌ای است که برای بهبود سئوی سایت که با شیوه‌های نشانه‌گذاری استاندارد، تجزیه تحلیل سایت را برای گوگل آسان و اثرگذار می‌کند.)

WP Review Free شامل همه ویژگی‌های اساسی است. نسخه حرفه‌ای که در سایت‌های نامحدود برای باز کردن قفل مجموعه کامل ویژگی‌ها به کار می‌رود.
با WP Review Pro، انتخاب رنگ را به طور نامحدود، و انواع گزینه‌های رتبه‌بندی را مانند ستاره، درصد، لایک، امتیاز، یا رتبه‌بندی دایره را دریافت می‌کنید.

این افزونه از 19 قطعه مفید و کاربردی (ریچ اسنیپت) پشتیبانی میکند و به ‌منظور افزایش دسترسی شما، به ‌طور یکپارچه با فیسبوک، گوگل و Yelp کار میکند. (مترجم: Yelp اپلیکیشنی مبتنی بر مکان است که نظرات و دیدگاه‌های افراد را در مورد پیشه‌های محلی پردازش کرده و در اختیار دیگران قرار می‌دهد.)

طرح‌های از پیش تعریف شده (Templates) با قابلیت تنظیمات مختلف، تطابق با نشان تجاری شما یا سایر پلتفرم‌های بررسی را آسان می‌کند.

2. بررسی سایت (Site Reviews)

Site Reviews یک افزونه بررسی ساده است که به کاربران امکان می‌دهد از طریق یک فرم سفارشی نظر خود را ارسال کنند.

نظرات از سیستم 1 تا 5 ستاره استفاده میکنند و قابل فیلتر هستند.

همچنین میتوانید نظرات مطلوب را به بالا پین کنید تا اولین نظراتی باشند که مشتریان میبینند.

بررسی‌های سایت را میتوان با ووکامرس نیز انجام داد، از طریق یک افزونه رایگان که با بررسی سایت، نظرات ووکامرس را جایگزین نظرات محصولات موجود در فروشگاه ووکامرس شما می‌کند.

این افزونه می‌تواند به عنوان یک کد کوتاه، بلوک سفارشی گوتنبرگ یا ویجت استفاده شود و از ویجت‌های المنتور برای تطبیق انواع تم و سازنده پشتیبانی می‌کند و رایگان است.

3. افزونه برای Google Reviews

افزونه Google Reviews به طور خاص رتبه‌بندی‌ها و نظرات گوگل را با استفاده از API عمومی گوگل (مترجم: API نرم‌افزاری واسطه‌ای است که برای ارتباط دو برنامه با هم استفاده می‌شود) نمایش می‌دهد.

نسخه رایگان شما را به نمایش پنج بررسی گوگل محدود می‌کند، در حالی که نسخه Business، که 85 دلار در سال برای یک سایت هزینه دارد، از یک API برای حساب Google Business شما استفاده می‌کند که امکان بررسی نامحدود نظرات گوگل را فراهم می‌کند.

این ارتقا همچنین به شما نظرات نامحدود Yelp و فیسبوک را می‌دهد و حساب‌های شما را برای به روزرسانی خودکار همگام می‌کند.

همچنین میتوانید نظرات را با هم ترکیب و مطابقت دهید و مشتریان می‌توانند از طریق وب‌سایت شما برای پلتفرم‌های دیگر نظر بدهند.

آیا می‌خواهید بهترین نظرات خود را در بالا قرار دهید؟

از ویژگی فیلتر برای نمایش نظرات به ترتیب دلخواه استفاده کنید.

پنج تم موجود است و نظرات را میتوان با استفاده از ویجت، کد کوتاه یا زبان برنامه‌نویسی HTML/JavaScript جامع نمایش داد.

هم‌چنین بخوانید:

ستاره‌دار کردن نتایج سایت وردپرسی در گوگل (+تمام کدهای اسکیما)

4. نظرات مشتریان برای ووکامرس

افزونه نظرات مشتریان برای ووکامرس، به مشتریانی که از فروشگاه شما خرید کرده‌اند اجازه میدهد نظرات و عکس‌های کتبی خود را برای افزایش اثبات اجتماعی شما و جذب مشتریان بیشتر به اشتراک بگذارند.

وقتی مشتری خریدی را انجام می‌دهد، میتوانید ایمیلی به ‌طور خودکار ارسال کنید و از او بخواهید نظر خود را بنویسد. حتی می‌توانید کالا برگ‌هایی را برای کسانی که بررسی محصول انجام می‌دهند، ارسال کنید.

این افزونه همچنین با یک سرویس ادغام می‌شود تا صحت بررسی‌ها را تأیید کند.

نظرات مشتریان برای ووکامرس، از رتبه‌بندی‌ها و انواع بررسی رأی‌گیری و نیز از عکس‌های ارسال شدۀ مشتری‌ها استفاده می‌کند. نظرات همچنین می‌توانند فیلتر شوند.

یک نسخه پایه رایگان وجود دارد اما برای سفارش سازی بیشتر و ویژگی‌های حرفه‌ای، توصیه می‌شود نسخه حرفه‌ای با قیمت 49.99 دلار در سال را تهیه کنید.

5. افزونه ستاره دریایی

افزونه ستاره‌ دریایی (Starfish Reviews) از یک سیستم قیف برای مرتب‌سازی نظرات مثبت و منفی استفاده می‌کند.

این افزونه در پیش‌خوان وردپرس راه‌اندازی شده و میتواند به گوگل، Yelp، فیسبوک و تعدادی دیگر از پلتفرم‌های بررسی شخص ثالث لینک دهد.

در مرحله اول بررسی، یک گزینه برای نقد مثبت یا منفی نشان داده می‌شود.

اگر نظر مثبت انتخاب شود، گزینه‌های تک یا چندگانه‌ای را در اختیار مشتری قرار می‌دهید که کجا می‌تواند نظر خود را بگذارد.

اگر نظر منفی انتخاب شود، بازخورد برای شما ارسال می‌شود و میتوان از آنها برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست کرد.

بسته به محدودیت‌های پلتفرم(های) بررسی که استفاده می‌کنید، مختارید به آن‌ها اجازه دهید نظر منفی ارسال کنند و یا می‌توانید اجازه ندهید.

نسخه بسیار محدود این افزونه به صورت رایگان در wordpress.org در دسترس است و همچنین ستاره دریایی (Starfish Reviews) دارای چندین ردیف پرداخت است که از 37 دلار در ماه شروع می‌شود.

6. Taqyeem

افزونه بررسی وردپرس Taqyeem نظرات سفارشی زیبایی ایجاد می‌کند که می‌توان آنها را به صفحات، پستها و انواع پست‌های سفارشی اضافه کرد.

با انتخاب بیش از 500 فونت گوگل برای مطابقت با انواع برند‌ها درواقع شما سفارش سازی‌های رنگ و معیارهای بازبینی نامحدودی دارید.

سبک‌های رتبه‌بندی (امتیاز، درصد و ستاره) هستند و گزینه‌های متعددی برای تصویر رتبه‌بندی در دسترس هستند. نظرات را می‌توان با (بهترین، قبلی و تصادفی) نمایش داد.

افزونه Taqyeem از قطعه مفید و کاربردی گوگل (ریچ اسنیپت گوگل) برای مشاهده بهینه از طریق موتورهای جستجو استفاده می‌کند.

قیمت این افزونه یکبار برای همیشه 29 دلار است و از طریق سایت CodeCanyon شامل شش ماه ضمانت است. پشتیبانی اضافی را می‌توان خریداری کرد.

انتخاب بهترین افزونه بررسی وردپرس در سال 2023

با وجود بیش از 1000 افزونه بررسی وردپرس که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، دانستن اینکه از کجا شروع کنید دشوار است.

هنگام انتخاب هر افزونه برای سایت وردپرس خود، به رتبه‌بندی ستاره، بررسی‌ها، نصب‌های فعال و سازگاری با آخرین نسخه وردپرس توجه کنید.

تعداد زیادی افزونه بررسی رایگان برای وردپرس وجود دارد که معتبر و قابل اعتماد هستند، اما افزونه‌های بررسی پولی ممکن است ویژگی‌هایی مازاد بر نیاز شما ارائه دهند.

نمایش نظرات خریداران و مشتریان در وبسایت شما برای بازاریابی و اعتمادسازی در مخاطبان‌تان عالی است، بنابراین ارزش وقت گذاشتن برای انتخاب یک افزونه بررسی را دارد که به طور یکپارچه در وبسایت وردپرس شما کار میکند.

منبع:

SEJ

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *