طراحی سایت

طراحی سایت برای همه کسب و کارها حائز اهمیت است. بسیاری از شرکتهای مهندسی یا تولیدی وبسایت هایی بسیار مدرن، زیبا و بسیار جذاب دارند که مملو از محتوا و ویژگی هایی هستند که مشتری می تواند برای مدت زیادی سرگرم مطالعه درباره محصولات یا خدمات آنها شود.
همین زمانی که کاربران روی سایت می گذرانند می تواند منجر به جذب آنها و استفاده از خدمات یا خرید محصولات شرکت شود. طراحی سایت در بالا بردن نرخ تبدیل کاربران به مشتری فعال نقش بسزایی ایفا می کند.
در حالی که برخی شرکت های دیگر، تصمیم می گیرند تا هزینه های ویترین دیجیتال خود را با طراحی یک سایت ساده یا عدم طراحی سایت کاهش دهند که مسلما اثرگذاری آنها را در فضای اینترنت بسیار کاهش می دهد. اما همین امر آنها را در رقابت با رقیبان بازار خود بر سر بازار هدف آنلاین چند گام بزرگ عقب می اندازد.

چرا برای موفقیت به طراحی سایت نیاز داریم؟

چه احتیاجی به سایت داریم یا سایت چه کاری برای ما انجام می دهد؟ به قول خودمان چه دردی از ما دوا می کند؟ جواب پرسش اول این است که برای حضور در فضای اینترنت و در اختیار گرفتن بخش کوچکی از این بازار بی انتها به سایت احتیاج خواهید داشت. وبسایت شما ویترین شماست. بازاریاب خدمات شما و یا یک تور در آموزشگاه موسیقی شما محسوب می شود.

اما برای پاسخ به پرسش دوم، شما می توانید با معرفی وبسایت خود به مشتریان آنها را با خدمات خود آشنا کنید و هم چنین از آخرین خبرهای مجموعه با عضویت در خبرنامه مطلع کنید.

علاوه بر این، یکی از بهترین راه های کسب درآمد از وبسایت، سئو سایت است. سئو به زبان ساده یعنی وقتی که کاربری به دنبال ثبت نام در کلاس های زبان انگلیسی می گردد و در گوگل عبارت “کلاس زبان انگلیسی” را جستجو می کند، وبسایت شما در بالای نتایج جستجو توسط گوگل به کاربر نشان داده شود. هر چه سایت شما در نتایج جستجو عبارات مرتبط با کسب و کارتان جایگاه بهتری داشته باشد به معنی قدرت بالای سئو سایت شما است. سئو می تواند هدفمندترین مشتریان بازار هدف شما را به وبسایت هدایت کند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید برندهای بزرگ هزینه های بسیار بالایی را برای بهبود سئو سایت پرداخت می کنند، بودجه های گزافی برای یک پله بالاتر آمدن در گوگل سرمایه گزاری می کنند، چرا که از بازگشت سرمایه اطمینان دارند.

گام هایی که برای طراحی سایت باید طی شود

تعیین هدف: مشخص کنید چه اهدافی را برای راه اندازی یک وبسایت جدید دنبال می کنید.

 

تعریف طرح نهایی: پس از دانستن اهداف سایت، می توانیم طرح نهایی پروژه را مشخص کنیم. یعنی به کدام صفحات وب و ویژگی های سایت برای تحقق اهداف و جدول زمانی ساخت آن نیاز دارید.

ایجاد نقشه سایت و ساخت قاب: با تعریف دامنه سایت و ایجاد یک نقشه می توانیم قالب استانداردی که به اهداف سایت نزدیک باشد را مشخص کنیم و طراحی آن را کامل کنیم.

تولید محتوا: داشتن محتوای یونیک با نگارش درست و به صورت کامل، برای مراحل بعدی ما بسیار حیاتی است. در این مرحله می توانیم برای صفحات محتوای جداگانه تولید کنیم. در این مرحله همیشه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را در ذهن داشته باشید.

عناصر بصری: با وجود معماری سایت و برخی مطالب موجود، می توانیم کار بر روی برند تجاری را شروع کنیم. ابزارهای گرافیکی و خلق عناصر بصری می توانند در این پروسه به ما کمک کنند.

آزمایش کردن: در حال حاضر، شما تمام صفحات خود را ایجاد کرده اید و نحوه نمایش آنها برای بازدید کننده سایت را تعریف کرده اید، بنابراین زمان آن رسیده است که مطمئن شوید همه آنها کار می کنند. همچنین نحوه نمایش سایت را در دستگاه های مختلف بررسی کنید.

وبسایت خود را راه اندازی کنید: هنگامی که همه چیز به زیبایی کار کرد، زمان آن فرا رسیده است که راه اندازی سایت خود را برنامه ریزی و اجرا کنید! این باید شامل برنامه ریزی هم برای زمان راه اندازی و هم برای راهبردهای ارتباطی باشد - یعنی چه موقع راه اندازی می کنید و چگونه کاربران را مطلع می کنید؟

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت و هزینه های مرتبط با آن چگونه محاسبه می شود؟ به هیچ وجه نمی توان یک معیار و ملاک کلی برای قیمت و تعرفه طراحی سایت ارائه کرد، بلکه باید مواردی مانند ویژگی های سایت، امکاناتی که برای آن در نظر می گیرید و حتی کارهای گرافیکی یا تولید محتوا را محاسبه کنید. خرید هاست و دامنه نیز همین طور، هم چنین ساعت ها زمانی که طراح سایت برای کار شما وقت می گذارد.

با این تفاسیر، هزینه طراحی سایت بسته پس از مشاوره و شنیدن نیازهای شما به عنوان صاحب کسب و کار تعیین می گردد. بسته به نوع قرارداد که طراحی سایت اختصاصی یا با قالب های آماده است و یا به زبان برنامه نویسی ASP یا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، مدیریت می شود، هزینه پروژه متفاوت خواهد بود.

طراحی سایت اختصاصی

در این نوع سایت ها، کدنویسی سایت شما به صورت کامل توسط ما انجام می شود و با توجه به نیازهای شما تقریبا هرگونه انتظاری که از وبسایت دارید برآورده خواهد شد. سایت راش وب، به زبان ASP و بصورت کاملا اختصاصی نوشته شده است. اگر انتظارات ویژه ای که بدون کدنویسی قابل حل نباشند از وبسایت خود دارید، پیشنهاد ما طراحی سایت اختصاصی خواهد بود. البته هزینه این روش به مراتب بسیار بیش تر از استفاده از قالب های آماده و یا سیستم های مدیریت محتوای در دسترس مانند وردپرس خواهد بود و می توان گفت به غیر از اینکه امکانات ویژه ای را می توانید بر روی سایت پیاده سازی کنید، برتری دیگری ندارد، هر چند هم چنان می توان برای قالب های مختلف افزونه های مختلف طراحی کرد و تقریبا امکانات بسیار نایابی وجود دارد که بر روی قالب های آماده وردپرس قابل پیاده سازی نباشد.

طراحی سایت فروشگاهی

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که از یک فروشگاه اینترنتی آنلاین خریدی انجام دهید. فروش اینترنتی برخی فروشگاه ها، بعضا به قدری نسبت به فروش حضوری بهتر است که ترجیح می دهند کار خود را فقط بر روی اینترنت جلو ببرند. رعایت اصول سئو نیز در سایت های فروشگاهی اهمیتی دو چندان پیدا می کند، شما با هر رتبه که بالاتر بیایید و کلیک های بیشتری دریافت کنید، فروشگاه خود را مملو از مشتریان هدفمند کرده اید.

اگر تا به حال برای بالا بردن فروش آنلاین خود برنامه ریزی نداشته اید، می توانید با طراحی سایت فروشگاهی شروع کنید. ما به شما در آنالیز کلمات کلیدی، یافتن بهترین اهداف برای سرمایه گزاری در اینترنت و طراحی یک سایت کاربردی و سئو آن کمک خواهیم کرد.

طراحی سایت شرکتی

هر شرکت و کسب و کاری برای رسیدن به اهداف خود در حوزه دیجیتال مارکتینگ و معرفی خدمات یا محصولات احتیاج به یک وبسایت شرکتی دارد. وبسایت های رقبای خود را ببینید، اکثر شرکتهای موفق، یک سایت مدرن و کاربرپسند طراحی کرده اند، پس چرا ما به آنها نپیوندیم؟

طراحی سایت شرکتی توسط راش وب با رعایت آخرین اصول سئو صورت می گیرد. اگر گوگل را بدست بیاورید همه چیز خواهید داشت. ما به شما ورودی هدفمند از گوگل خواهیم داد. یک سایت شرکتی باید بتواند تعامل خوبی با کاربران و مشتریان شما داشته باشد، برای این منظور طراحی رابط کاربری یا (UI) اهمیت دو چندانی پیدا می کند. رابط کاربری تعیین می کند تا مراجعه کننده چطور به سادگی به اهداف خود در وبسایت برسد و شانس تبدیل کاربر به مشتری را بالا می برد.

طراحی سایت با وردپرس

درصد از تمام وبسایت های جهان بر پایه وردپرس مدیریت می شوند. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) پیشرفته است که به کمک آن می توانید تمام محتوای وبسایت را مدیریت کنید. کار با این CMS بسیار ساده و کاربرپسند است، به طوری که پس از اتمام پروسه طراحی، طی یک جلسه دو ساعته می توان مدیریت وبسایت را به طور کامل به کارفرما سپرد. برای مثال چند وبسایت مطرح فارسی زبان که بر پایه وردپرس مدیریت می شوند، می توان دیجی‌رو، تکراتو، آرگامگ و … را نام برد که بعید میدانم از انتخاب خود پشیمان شده باشند. یک سوال پرتکرار درباره وردپرس که بسیاری از مشتریان می پرسند این است که:

آیا وردپرس برای سئو انتخاب خوبی است؟

قضیه از این قرار است که فرقی نمی کند شما با چه سیستم مدیریت محتوایی بر روی سایت خود کار می کنید یا زبان برنامه نویسی که وبسایت شما نوشته شده است چیست، مهم رعایت اصول سئو است. اگر اصول سئو در وبسایت شما به خوبی پیاده سازی شده باشد گوگل چاره ای جز قبول شما به عنوان سایتی ارزشمند ندارد. هم چنین، تجربه به ما ثابت کرده که پیاده سازی برخی اصول سئو بر روی وبسایت وردپرس ساده تر خواهد بود چرا که تقریبا هر عملی که بخواهید انجام دهید، دسترسی آن در پنل وردپرس وجود دارد.

نمونه کارهای اخیر

پارت ایران

نظرات مشتریان طراحی سایت راش‌وب

پرسش و پاسخ متداول طراحی سایت

بله، در راش وب تمامی اصول و استانداردهای سئو در حین طراحی سایت رعایت می شود و در صورت درخواست کارفرما پروژه پس از طراحی به مرحله سئو می‌رود.

ما در راش وب طراحی سایت‌های شرکتی را ۲۰ روزه و سایت‌های فروشگاهی را ۴۵ روزه انجام می‌دهیم.

پس از اتمام کار طراحی سایت تا یک سال به صورت رایگان آن را پشتیبانی می‌کنیم.