سئو سایت در تهران

آیا میدانید در تهران حدود ۲۰ میلیون کاربر اینترنت داریم. یکی از موثرترین روش ها برای ایجاد آگاهی بیشتر نسبت به برند و کسب و کارمان حضور در فضای اینترنت است. اولین گام را میتوان طراحی سایت و حضور پررنگ در فضای مجازی دانست. استفاده از اینترنت از همه جهات در حال رشد است و ما به عنوان صاحب کسب و کار نباید از آن غافل شویم.
طراحان با سابقه ما در راش وب به شما در مسیر رسیدن به اهدافتان کمک میکنند.

پس از مشخص کردن نام برند و زمینه فعالیت؛ برای گام اول ما نیاز داریم که از همه جوانب کار شما آگاه باشیم و با در نظر گرفتن رقبای شما اقدام به طراحی زیرساخت یک سایت مناسب نماییم.
پس از اینکه کار طراحی سایت به پایان رسید با ایجاد شبکه های اجتماعی به فعالیت روزانه و هفتگی در آن و همچنین در سایت میپردازیم. تولید محتوای مناسب سایت و شبکه های اجتماعی از تخصص های اصلی ماست. همه صفحات وب و شبکه های اجتماعی باید حول خدمات و محصولاتی که ارائه میدهند تولید محتوا نمایند.
اگر شما یک سایت از پیش طراحی شده دارید هم میتوانید از خدمات سئو ما بهره مند شوید. ما میتوانیم انواع سایت ها را بهینه کنیم و برایشان ورودی ایجاد نماییم.

از خدمات سئو ما میتوان به طور خلاصه به موارد زیر اشاره کرد:

خرید بک لینک

ما یکی از اولین مراجع خرید بک لینک در کشور هستیم که امروزه با ۱۰۰۰ دامنه در داخل کشور ارتباط داریم. ما در زمینه ساخت بک لینک به هرشکل، ساخت سیستم های PBN کلاه سفید و ارائه مشاوره سئو جهت ساخت سیستم های لینک دهی ۵ سالی است که بطور گسترده فعالیت داریم. علاوه بر این شما میتوانید رپورتاژ خود را در زبان های انگلیسی، عربی و ترکی منتشر نمایید.

تولید محتوا

تولید محتوا به صورت متن، عکس و فیلم به شکل یونیک یکی از قابلیت های تیم ما و نیازهای اصلی طراحی سایت است. همانطور که گفته شد یکی از ارکان اصلی سایت و یا هر صفحه دیگری در وب تولید محتواست؛ به همین جهت تدوین تقویم محتوایی و اجرای آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

طراحی سایت

یکی از اولین گام های دیجیتال مارکتینگ است؛ طراحی سایت بصورت اختصاصی و یا با قالب های آماده جزو تخصص ماست. راش وب تقریبا هر چیزی که در ذهن دارید را میتواند در یک وبسایت پیاده سازی کند.

پرسش و پاسخ متداول

هر پرسشی دارید برای ارتباط با ما راحت باشید!

بله شما هم میتوانید با مطالعه و گذراندن دوره های سئو سایت خود را بهینه کنید. اما باید بدانیم سئو بسیار زمانبر بوده و علمی است بسیار جدید که برای یادگیری آن باید به دنبال منابع دست اول و به روز بود.

ابتدا باید دقت کنیم که کار را به کجا محول میکنیم، با یک شرکت با سابقه طرف هستیم یا یک شخص. پیشنهاد میکنیم به نمونه کارهای آن ها مراجعه کنید و از آن ها درخواست ارائه یک پلان دقیق نمایید.

اطلاعات تماس

تلفن: ۰۲۱۷۷۲۲۰۲۷۵

آدرس: تهران، نارمک، خیابان فرجام به سمت غرب، نرسیده به میدان صدم، پلاک هفتصد و یک، واحد هشتم.