پکیج های سئو

اگر شما هم یک وبسیات دارید، حتما برای ایجاد ورودی برای ‌آن باید از روش های گوناگون موجود مانند: گوگل ادوردز، تبلیغات آنلاین، شبکه های اجتماعی، سئو و … استفاده نمایید. بهترین و پربازده ترین روش ایجاد ورودی برای وبسایت، سئو سایت است. راش وب میتواند سئو وبسیات شما را بطور کامل انجام دهد و خیال شما را از ورودی ارگانیک راحت نماید.

ما برای شما سه پکیج زیر را در نظر گرفته ایم که میتوانید هرکدام از آن ها را با توجه به نیاز وبسیاتتان انتخاب نمایید.

پکیج های اختصاصی سئو راش وب

برخی از کسب وکارها ممکن است از قبل وبسایتی داشته باشند که روی عبارات متنوعی تمرکز دارد. بطور مثال سایتی که هم فروش بلیط انجام میدهد، تور میفروشد و کار ویزا انجام میدهد. هر سه این فعالیت ها بطور جداگانه خود شامل بسیاری از انواع عبارات میشوند که برای کسب و کار حائز اهیمت است.

پکیج های اختصاصی راش وب مناسب آن دسته از کسب و کارهایی است که روی تعداد زیادی از عبارات فعالیت میکنند. ما پکیج‌ها را بر اساس رقابت عبارات کلیدی دسته‌بندی نکردیم و فقط تعداد آن‌را مدنظر قرار دادیم، در حقیقت پکیج اول مناسب عبارات کلیدی با رقابت کمتر است و اگر عبارات کلیدی شما از رقابت بالاتری برخوردار است پیشنهاد ما استفاده از پکیج دوم و سوم است.

در آخر در نظر داشته باشید که سئو سایت یک کار مداوم است و این تصور که پس از رسیدن به نتایج خوب میتوان فعالیت را کم کرد، اشتباه بوده و فقط موجب میشود که جایگاه را به رقبای قوی واگذار کنیم.

پکیج سفارشی

پکیج 3

پکیج 2

پکیج 1

ویژگی ها

Search Console

SSL

SiteMap

Robot.txt

بررسی Search Console Errors

بررسی SiteSpeed

بررسی Responsive

بررسی Duplicate Content

بررسی Cannibalization

ساختار URLها

بررسی لینک های 404 یا شکسته

بررسی ریدایرکت ها

Data Structure

Breadcrumbs

GoogleMap

Images SEO

بررسی لینک های خروجی

امنیت

ساختار منو nav

تگ nav

flat structure

بررسی Canonical Links

Keyword research

کیوردهای اصلی

کیوردهای طولانی تر

Search Intent

تقویم محتوایی

Meta Title, Meta Description

بررسی محتواهای موجود

Heading

Call To Action

مطالب مرتبط

Keywords Density

Comment Marketing

فهرست بندی مطالب

بررسی Disavow Links

Social Media

لینک سازی خارجی
در 10 دامنه

سفارشی

ساخت لینک های فروم
و بلاگدهی

سفارشی

رپورتاژآگهی تا سقف 1.700.000 تومان

سفارشی

رپورتاژآگهی تا سقف 2.900.000 تومان و ساخت لینک های دانشگاهی

سفارشی

12 محتوا در ماه

18000 کلمه

8 محتوا در ماه

12000 کلمه

4 محتوا در ماه

6000 کلمه

تولید محتوا

گزارش ماهیانه

۱۱.000.000 تومان

۷.000.000 تومان

 

۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان

 

قیمت

علاوه بر این سه پکیج امکان ایجاد پکیج با نیازهای کسب و کار شما هم وجود دارد، شما میتوانید برای اینکار با دفتر راش وب تماس گرفته و با مشاوران ما مشورت نمایید و یا فرم انتهای صفحه را پر کنید؛

استراتژی مناسب سئو میتواند منجر به رشد کسب و کار شود

پکیج های سئو راش وب، شامل همه خدمات سئو است که باید برای بهینه کردن یک وبسایت در نظر گرفت. این پکیج ها شامل خدمات سئو تکنیکال، سئو داخلی و خارجی است. هر کدام از این پکیج ها با توجه به خدماتی که در آن ارائه میشود قیمت گذاری شده است.
ما در راش وب معتقدیم که برای هر پروژه نمیتوان یک مدل خاص و یک نقشه راه تکراری داشت. بلکه باید به نیازهای هر پروژه و میزان رقابتی بودن عبارات کلیدی در آن توجه نموده و برنامه ریزی کرد.
در پکیج های سئو راش وب تمامی فعالیت های کلاه سفید را برای هر پکیج در نظر گرفته ایم. بطوری که تنها تفاوت پکیج ها با یکدیگر در تعداد عبارات کلیدی، تعداد صفحات لندینگ و کیفیت لینکسازی خارجی خواهد بود.

پکیج سئو چیست؟

پکیج های سئو مجموعه ای از خدمات سئو است که توسط شرکت های مختلف سئو ارائه میگردد. هر پکیج دامنه ای از خدمات را شامل میشود و طراحی شده تا در مسیر اهداف مختلفی حرکت کند.

پکیج های سئو راش وب شامل چیست؟

• تحقیق عبارات کلیدی
• تقویم محتوا
• بهینه سازی سایت مپ و فایل robot.txt
• سئو داخلی
• و …

با سفارش پکیج های سئو ماهیانه ما میتوانید سئو داخلی، تکنیکال و خارجی وبسایت را به ما سپرده و بصورت مداوم و ماهیانه گزارش کار و جایگاه ها را دریافت کنید.

تفاوت سئو سایت در راش وب

به زبان ساده ما تلاش کرده ایم که هیچ چیز از قلم نیافتد، برخی از شرکت های سئو ممکن است نکات ریز و درشت بهینه سازی را در نظر نگیرند و به آن ها اهمیت ندهند. تمرکز ما بر انجام تمام فاکتوهای سئو کلاه سفید و تکنیکال در داخل سایت است.

کسب نتیجه از این طریق ممکن است زمانبر باشد، اما رسیک پذیری آن در مقایسه با روش های کلاه سیاه بسیار ناچیز است. ما در نظر داریم که به کسب و کارهای مختلف کمک کنیم تا بتوانند تبلیغات خود را در فضای آنلاین (اینستاگرام و موتورهای جستجو) به بهینه ترین شکل ممکن انجام داده و حرفه خود را رشد بدهند.

پکیج های سئو ما با توجه به نیازهای بخصوص هر کسب وکاری تهیه میشود و تاکنون سبب شده اند تا در بسیاری از عبارات کلیدی کسب و کارهای مختلفی را در نتایج بالای جستجو داشته باشیم.

ارزش پکیج های سئو راش وب در کارایی آنهاست؛ این پکیج ها را میتوان برای شروع هر کسب و کار آنلاینی سفارش داد و با انجام استراتژی های ما کاربران سایت را تبدیل به مشتری کرد.

ما با تولید محتوا و لینکسازی خارجی بهینه نمودار رشد سایت شما را صعودی نگه میداریم. تولید محتوا یکی از نیازهای اصلی هر وبسایتی است.

پکیج های سئو راش وب رسیدن شما به نتایج برتر موتوهای جستجو را تضمین میکند.

روند سئو سایت در راش وب


همانطور که گفتیم سئو وبسایت برای هر کسب و کاری روند متفاوتی دارد. پس از اولین تماس با ما، یک مدیر پروژه برای وبسایت شما در نظر گرفته میشود. وظیفه او بررسی و تحقیق بازار شما و عبارات کلیدی است. مدیر پروژه باید با کسب و کار شما بطور کامل آشنا شده تا بتواند به یک چشم انداز واضح از بازار شما برسد.

پس از تحقیق بازار و عبارات کلیدی، وارد سئو تکنیکال و داخلی میشویم. برای اجرای سئو داخلی باید وبسایت را روی عبارات کلیدی اصلی بهینه نماییم.

  • تحقیق و توسعه: مدیر وبسایت شما دائما در حال بررسی فعالیت رقبای شما و آنالیز راهکارهای بهینه تر کردن وبسایت از همه جهات است.
  • ساختار سایت: ما دائما وبسایت شما را از همه لحاظ مورد بررسی قرار میدهیم که شامل ساختار سایت، سرعت سایت، نوشتن متا دسکریپشن های جذاب و … است.
  • تولید محتوا: داشتن محتوای بهینه یکی از اصلی ترین نیازهای هر سایت است. این محتوا در بلاگ و صفحات هدف باید بطور مداوم درج شده و از همه لحاظ پاسخگوی سوالات کاربران باشد.
  • عبارات کلیدی: ما بطور مداوم عبارات کلیدی را پیمایش میکنیم تا سایت را برای بهترین و پربازده ترین آن بهینه نماییم.
  • لینک سازی خارجی: ما بهترین پلان لینک سازی خارجی را با توجه به عبارات کلیدی و صفحات هدف شما ارائه میکنیم.

چرا باید سایت خود را بهینه کنیم؟

ورودی ایجاد شده توسط موتورهای جستجو بسیار هدفمند است و از این جهت با همه روش های دیجیتال مارکتینگ تفاوت دارد. شخصی را تصور کنید که بدنبال خرید بلیط هواپیماست و این عبارت را جستجو میکند، پس میتواند خود یکی از خریداران بالقوه هم تلقی شود.

اما اگر همین شخص بیلبورد یک آژانس هواپیمایی را در خیابان ببیند، ممکن است در گذر زمان اسم آن را هم به خاطر نیاورد.

اگر امروز اقدام به بهینه سازی سایت و تولید محتوا در فضای آنلاین نکنیم، در آینده مجبور خواهیم بود با هزینه بیشتر با رقبای قوی تری رقابت کنیم. فضای اینترنت این امکان را فراهم کرده تا هر کسب و کاری بتواند خود را در آن معرفی کرده و مخاطب را فارق از همه سختی های دیگر روش های آنلاین جذب خدمات م محصولات خود کند.

بهترین استراتژی سئو کدام است؟


وقتی که با یک شرکت مواجه میشویم اولین موضوعی که مطرح است داشتن دانش کافی و تسلط بر روند سئو است. علاوه بر این یک شرکت معتبر سئو باید بتواند موارد زیر را به خوبی به انجام برساند:

  • بررسی رقبا و نوع فعالیت آن ها

داشتن اطلاعات کافی از رقبا به ما کمک میکند تا بدانیم تولید محتوا را به چه صورت باید انجام بدهیم و به چه استراتژی لینکسازی خارجی نیاز داریم.

  • بررسی سئو تکنیکال

سئو تکنیکال سایت اولین گام برای بهینه شدن یک سایت است. شما میتوانید برای اطلاع از روند سئو تکنیکال به مقاله ای که در راش وب تحت همین عنوان منتشر شده مراجعه نمایید.

  • عبارات کلیدی و بررسی رفتار مشتریان

اینکه صفحه ما تمامی سوالات کاربر را پاسخگو باشد اولین گام تولید محتواست. هر صفحه از سایت ما که ارائه دهنده محصول یا خدمات است باید طوری طراحی شود تا کاربر را به خود جذب کرده و او را تبدیل به مشتری کند.

  • استراتژی بهینه سازی محتوا

هر محتوا بعد از اینکه تولید میشود نباید به حال خود رها شود و برای بهینه سازی آن باید برنامه ریزی کرده و برآن پایبند بود.

  • ارائه گزارش دوره ای

هر پلان سئو بدون کسب جایگاه هیچ فایده ای نخواهد داشت. گزارش بهینه سازی سایت و گزارش کسب جایگاه را بصورت دوره ای از مجری کار خود بخواهید.

چک لیست مراحل سئو سایت

چطور میتوان بهترین پلان سئو را انتخاب کرد؟

امروزه عده زیادی هستند که مدعی انجام پروژه سئو سایت و کسب جایگاه های برترهستند. اما چطور میتوان به یک شخص یا شرکتی که خود را سئوکار معرفی میکند اعتماد کرد؟ چطور میتوان بهترین خدمات سایت را تشخیص داد؟

باید بگوییم ما اغلب مراجعینی داریم که از اعتماد آن ها سوءاستفاده شده و برخلاف انتظارشان هیچ جایگاهی نصیب عباراتشان نشده است.

اگر این رفتارها را در مواجهه با یک شرکت سئو دیدید احساس خطر کنید:
1. تضمین جایگاه در مدت زمان بسیار کم
2. عدم تحقیق عبارات کلیدی
3. اجرای پروژه بدون گزارش
4. قول و تضمین قطعی برای کسب جایگاه اول گوگل

ما در راش وب رشد ورودی روی سرچ کنسول، فعالیت روی سایت و کسب جایگاه در صفحه اول را تضمین میکنیم، در برخی عبارات کلیدی آسانتر میتوان جایگاه ۱ تا ۳ راهم تضمین کرد. مدت زمانی که ما برای بهینه سازی یک سایت در نظر میگیریم حداقل ۶ ماه است.

برای دریافت مشاوره فرم زیر را پر کنید، کارشناسان راش وب با شما تماس خواهند گرفت

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

لطفا برای بررسی تخصصی وبسایت خود توسط کارشناسان راش وب، در سرچ کنسول به ایمیل rushweb.ads@gmail.com دسترسی دهید.