سئو سایت در مشهد

بهینه سازی یا سئو سایت همواره یکی از مهم ترین روش های تبلیغات بوده است که بیش از یک دهه است مورد توجه صاحبان کسب و کار قرار گرفته است. مشهد یکی از کلان شهرهای کشورمان ایران است که با توجه به حضور صنایع و کارخانه های عظیم تبدیل به دومین شهر پرجمعیت کشور شده است.
سئو”Search Engine Optimization” یکی از ارکان دیجیتال مارکتینگ است و بطور خلاصه به همه فعالیت های ما برای بهینه تر شدن سایت و در نتیجه آن قرار گرفتن در نتایج بالای جستجو گویند. شما علاوه بر اینکه خود میتوانید به آن مسلط شوید میتوانید آن را به یک تیم مناسب محول کنید. تیم ما میتواند تمام آنچه برای سئو سایت نیاز هست را انجام داده و بصورت یک گزارش ماهیانه ارائه دهد تا خیال شما از داشتن یک وبسایت پیشرو آسوده گردد.

مشهد، سئو سایت در مشهد

اگر شما هم میخواهید سایت خود را بهینه کنید، ابتدا باید بدانید این روند یک امر زمانبر و هزینه بر است. معمولا سایتهایی که ما طراحی میکنیم ۶ماه تا یکسال طول میکشد تا اغلب عباراتشان در صفحه اول قرار گیرند. البته این موضوع برای همه سایت ها هم صدق نمیکند. هرچه تعداد رقبا و اینکه چه فعالیتی داشته اند بیشتر باشد ما به زمان بیشتری نیاز خواهیم داشت.
اگر از هزینه های هاست و دامنه فاکتور بگیریم، هزینه های سئو که به شکل ماهیانه در نظر گرفته میشود شامل، مشاوره و برنامه ریزی، تولید محتوا، پشتیبانی سایت، رپورتاژ آگهی و بک لینک میشود.

تعرفه سئو وردپرس

وردپرس تخصص ماست و علاوه بر آن، سایت های مبتنی بر وردپرس را میتوان با مسیر بهتری سئو کرد. یکی از ویژگی های سایت هایی که با قالب های بهینه و به روز وردپرس طراحی میشوند را این دانست که همواره سایت یک پشتیبانی مناسب از سمت طراح قالب را دارد و با توجه به آخرین بروزرسانی ها قالب را به روز میکند.

اطلاعات تماس شرکت

تلفن: ۰۲۱۷۷۲۲۰۲۷۵

آدرس: تهران، نارمک، خیابان فرجام به سمت غرب، نرسیده به میدان صدم، پلاک هفتصد و یک، واحد هشتم.