تتراگلس

شرکت شیشه تتراگلس با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در زمینه واردات شیشه های رنگی، شیشه های ساختمانی، آینه های دکوراتیو، شیشه های هوشمند، یراق آلات و اجرای انواع پارتیشن اداری، هندریل های شیشه ای و همچنین سازه های شیشه ای سهم بسزایی در عرصه پیشرفت صنعت شیشه و آینه در ایران را به خود اختصاص داده است.

توضیحات پروژه

پروژه تتراگلس در سال ۹۸-۹۷ در راش وب به عنوان پروژه طراحی سایت و سئو تعریف گردید. طراحی سایت به صورت اختصاصی با صفحه ساز المنتور انجام شده و تمامی اصول سئو و طراحی سایت در آن رعایت شده است. سئو و بهینه سازی این پروژه از زمان انجام طراحی سایت آن شروع شده و همچنان ادامه داشته است. ما توانستیم برای سایت تتراگلس پس از گذشت حدود ۳ ماه ورودی ارگانیک ایجاد کنیم و پس از ۶ ماه برخی از عبارات کلیدی آن را در صفحه اول ببینیم. امروزه تتراگلس به یکی از رقبای اصلی سایت های مشابه برای کسب جایگاههای بالاتر تبدیل شده است.
انجام پروژه به صورت تخصصی و با بهترین قیمت از ویژگی های مجموعه تتراگلس بوده که سبب شده کاربرانی که از طریق سایت خواستار خدمات آنها هستند، تجربه خوبی از کار کردن با این تیم کسب نمایند.

جزئیات پروژه و دستاوردها

خدمات اصلی: انواع شیشه رنگی، شیشه لاکوبل، پارتیشن شیشه ای و انواع آینه کاری
آدرس سایت: https://tetraglass.net/
کارفرمای پروژه: آقای احسان کریمی
مدت: 6 سال
دستاوردهای پروژه:
سرعت لود سایت تتراگلس حدود ۲ ثانیه است که با توجه به اینکه یک سایت وردپرسی است در میان رقبایش سریعترین محسوب میشود. تتراگلس را میتوانید در عبارات پارتیشن شیشه ای، نرده شیشه ای، شیشه رنگی، شیشه دکوراتیو، شیشه سیکوریت، آینه کاری، شیشه هوشمند، کابین دوش و بسیاری از عبارات مرتبط با کسب و کارشان در نتایج اول جستجو مشاده کنید.

گالری عکسها

ثبت پروژه در راش وب