مورفلور

مفتخرم مجموعه مورفلور به عنوان بزرگترین تولید کننده پارکت در ایران با تلفیق هوشمندانه دانش تخصصی و ایده های بکر هنری و احترام تمام قد به الگوهای زنده طبیعت و پایبندی به دغدغه های زیست محیطی، اعتماد و رضایت مشتریان خاص و یکه پسند خود را جلب کرده است.
بی تردید مورفلور تنها یک برند لوکس به شمار نمی رود، بلکه نماد پیشرو در عرصه تولیدات چوبی برتر در بستری از خلاقیت و نوآوری مستمر، ارتقای همیشگی کیفیت خدمات مهندسی، توسعه فن آوری های جدید و ماشین آلات پیشرفته روز است.
مایه مباهات است، مجموعه ای از بهترین و کارآمدترین مهندسان و متخصصان کشور همراه ما هستند، تا با ترسیم افق های بکر و بدیع در عرصه داخلی، به فتح بازارهای اروپا بیندیشیم، و مزیت رقابتی خود را افزایش دهیم.
نیک می دانم و باور دارم آینده در دستان ماست.

توضیحات پروژه

زمان تعریف پروژه، نیاز به اصلاحات تکنیکال و سئو داخلی وبسایت مورفلور بسیار احساس میشد. فاز اول را به سئو داخلی اختصاص دادیم و هم اکنون در حال سئو وبسایت برای کسب نتایج بهتر هستیم.
پس از ۵ ماه از شروع پروژه در عبارات "پارکت چوبی"، "پارکت"، "خرید پارکت" و "قیمت پارکت" که اهداف اصلی پروژه هستند به صفحه اول نتایج گوگل رسیدیم و رشد عالی در ورودی وبسایت دیده می شود.

جزئیات پروژه و دستاوردها

خدمات اصلی: فروش پارکت چوبی
آدرس سایت: https://morfloor.ir/
کارفرمای پروژه: آقای نراقی
مدت: 5 ماه
دستاوردهای پروژه:
سایت در حال حاضر در حال طی فرایند سئو بوده و عبارات آن در حال کسب جایگاه‌های بهتر است.

گالری عکسها

ثبت پروژه در راش وب