ای‌شاپ صنعت

ای شاپ صنعت، برندی که بیش از سه سال است افتخار همکاری با آن را داریم. تجهیزات ابزار دقیق مانند فلومتر، ترانسمیتر، انواع ولو و تاسیسات را باید از ای‌شاپ صنعت خواست.

توضیحات پروژه

ای شاپ صنعت با دارا بودن سالها تجربه در تامین تجهیزات برای صنایع نفت و گاز،پتروشیمی،صنایع فولاد و معدنی، نیروگاهی، سیمان، صنایع غذایی، صنایع آب و فاضلاب و … اماده ارائه خدمات ذیل می باشد:

تامین تجهیزات ابزار دقیق و سیستم های کنترل پروژه های صنعتی شامل انواع ترانسمیترها، گیج و سوئیچ، فلومتر، شیرهای کنترل و ایمنی، قطعات سیستم های کنترل و آنالایزرها
تامین لوازم یدکی سیستم های کنترل و ابزار دقیق
تست و راه اندازی سیستم های کنترل و ابزار دقیق
خدمات تعمیر و نگهداری

در کنار تمام روش های مارکتینگ که مجموعه ای شاپ صنعت از آنها استفاده می کند، ورودی خوبی از طریق موتورهای جستجو برای وبسایت فراهم کردیم که توانست مشتریان جدیدی را به ارمغان بیاورد و پلی مستحکم بین شرکت و بازار هدف آن در طول سالها ساخته‌ایم.

جزئیات پروژه و دستاوردها

خدمات اصلی: تجهیزات ابزار دقیق
آدرس سایت: https://eshopsanat.com/
کارفرمای پروژه: جناب آقای مهندس ناصری
مدت: بیش از ۳ سال
دستاوردهای پروژه:
رشد ورودی وبسایت، تامین امنیت سایت که چندین بار هدف حملات و هک از طرف رقبا قرار گرفت، کسب جایگاه مناسب در عبارات بسیار زیاد بواسطه طیف وسیع کلمات کلیدی و محصولات این گروه مانند فلومتر، شیر پروانه ای، تراسمیتر فشار، ترانسمیتر دما و ... تضمین کننده این همکاری بلند مدت بوده است.

گالری عکسها

ثبت پروژه در راش وب