شش نکته مهم برای ساخت بک لینک در 2022

2022-12-03 11:48:29
12 استراتژی دریافت بک لینک

برای وب‌سایت یا کسب ‌و کار آنلاین، بسیار مهم است که شما یک استراتژی لینک‌سازی از برترین روندها برای سال 2022 را در نظر گرفته باشید. با در نظر گرفتن این موضوع و اینکه چگونه ممکن است این‌ها به طور کلی بر تصمیمات تجاری شما تأثیر بگذارند، ما برخی از نکات کلیدی را که باید در مورد لینک‌سازی بدانید، بیان کرده‌ایم.

برترین روندهای لینک سازی در سال 2022

حدود 65% از بازاریابان دیجیتال، ایجاد لینک را سخت‌ترین بخش کار خود می‌دانند. شاید این تعجب‌آور نباشد، زیرا بی‌شک می‌توان لینک‌سازی طبیعی را یک روند طولانی مدت در نظر گرفت.

البته امروزه روندهای مهم متعددی وجود دارد و بر این اساس مد نظر داشتن برخی از رایج‌ترین نکات لینک بیلدینگ ارزشمند است. بنابراین بیایید نگاهی به برخی از انتخاب‌های برترمان بیندازیم تا به شما در تصمیم‌گیری در مورد مؤثرترین روندهای لینک‌سازی در سال 2022 و استراتژی‌های مختلفی که می‌توانید برای وب‌سایت یا کسب‌وکار آنلاین خود داشته باشید، کمک کنیم.

1. ارتباط، کلید ایجاد بک لینک است

هنگامی که صحبت از روند ساخت لینک‌سازی می‌شود، یکی از با ارزش‌ترین و موثرترین روندهایی که احتمالاً شاهد آن خواهیم بود این است که اهمیت مرتبط بودن بک لینک با وب‌سایت افزایش می‌یابد. درواقع اهمیت بک لینک‌های مرتبط، بیش از هر زمان دیگر برجسته شده است و در نتیجه این مهم است که در نظر بگیرید چگونه می‌توانید بک لینک‌های مرتبط و ارزشمند برای وب سایت خود بسازید.

وبسایت‌ها همیشه باید به کلمات کلیدی مرتبط شوند (در حالت ایده‌آل)، که عملکرد سئو سایت شما را افزایش دهند. اگر احساس می‌کنید که لینک‌سازی کار سختی است؛ خوشبختانه تیم‌های تخصصی لینک‌سازی وجود دارند که می‌توانند به این هدف کمک کنند. هم چنین می‌توانید از صفحه خرید رپورتاژ آگهی راش وب اقدام به خرید نمایید.

2. ترافیک شرط یک وبسایت خوب

قبل از ایجاد بک لینک برای وب سایت خود، بهتر است که سایتی که انتخاب می‌کنیم حجم بالایی از ترافیک را داشته باشد. درواقع انتشار محتوا در سایت‌های کم اعتبار با کمترین ترافیک، ناگزیر برای تلاش شما در ایجاد بک لینک، نتایج بسیار ضعیف‌تری به دنبال خواهد داشت. کسب‌وکارهایی که به دنبال ارتقای جایگاه آنلاین خود هستند، بدون شک نیاز به یک استراتژی موثر دارند.

3. کیفیت محتوا تاثیرگزار است

در گذشته وب سایت‌هایی که به دنبال توسعه بک لینکهای ورودیشان بودند، برای آن محتوای بی کیفیت منتشر می‌کردند. با این حال در عصر حاضر، نه تنها سرمایه‌گذاری هنگفت برای کسب و کارها، حجم زیادی از محتوای لینک‌سازی را در پی داشته، بلکه محتوایی با کیفیت بالا، حیاتی‌تر از همیشه شده است.

کیفیت و نه کمیت محتوا شرط اساسی برای رتبه‌بندی محتوا در موتورهای جستجو است که به نوبه خود می‌تواند تحول و ارزش بیشتری را برای سایت شما به وجود آورد و آن را به بخشی از کمپین لینک‌سازی پیوند دهد.

4. وبلاگ‌نویسی مهمان، روبه رشد است

این یک روند لینک‌سازی است که در حال حاضر شاهد آن هستیم و احتمالاً دوسویه پیش خواهد رفت: وبلاگ نویسی مهمان فزونی می‌گیرد، همزمان تعداد سایت‌های وبلاگ و وب سایت‌هایی که میهمانان را برای انتشار پست‌ها و محتوا می‌پذیرند، نیز افزایش می‌یابد.

با این حال، مهمترین چیزی که در اینجا باید در نظر گرفت، اهمیت اجتناب از لینک فارم و موارد مشابه است. درواقع وبلاگ‌هایی که منحصراً با هدف ارائه بک لینک به وب‌سایت‌ها ایجاد شده‌اند، احتمالاً در موتورهای جستجو شهرت بسیار ضعیفی دارند و مشارکت با چنین سایت‌هایی درواقع می‌تواند به جای تقویت وب سایت شما، به تلاش‌های سئوی آن آسیب برساند.

ما توصیه می‌کنیم که همه مشاغل به دقت در نظر بگیرند که محتوای آن‌ها از کجا پیوند داده شده است. این می‌تواند نقشی اساسی در موفقیت کلی کمپین لینک‌سازی شما در دراز مدت داشته باشد.

خوشبختانه، بسیاری از وبلاگ‌ها و وب سایت‌های معتبر وجود دارند که می‌توانند فرصت ارزشمندی را در این زمینه ارائه دهند. به این ترتیب، اگر به دنبال مقصدی برای انتشار محتوای موثر و با کیفیت بالا بوده‌اید، مطمئن شوید که برای انتخاب این مقصد عالی از همان ابتدا کمی تحقیق کرده‌اید.

هم‌چنین می‌توانید برای اینکه خیالتان از اعتبار وبسایت راحت باشد، از صفحه خرید رپورتاژ آگهی اقدام به خرید رپورتاژ آگهی نمایید.

5. فهرست‌های بلند مدت‌دار مثال: 10 مدل ترند پرده 2022

فهرست‌های معرفی چیزی است که نه فقط برای کمپین‌های خرید بک لینک، بلکه در سراسر وب یا محتوای آنلاین دیده می‌شوند. این لیست‌ها که می‌توان آن‌ها را بسیار کاربردی هم دانست، به سرعت روبه رشد هستند. به همین دلیل، آن‌ها برای مشارکت در کمپین‌های ایجاد لینک، روی هم رفته فرصت‌های عالی را ایجاد می‌کنند.

خواندن آن‌ها فوق العاده آسان است و در بسیاری از موارد امکان‌های بالقوه بسیار زیادی را عرضه می‌کنند. به این ترتیب، آن‌ها در بعضی موارد ممکن است تنها راه حل مورد نیاز برای ارایه کامل یک موضوع باشند.

علاوه بر این ماهیت آسان خواندن‌شان، آن‌ها را به کاندیدای ایده آل برای مقالات طولانی تبدیل می‌کند. فهرست‌ها و لیست‌ها یکی از موثرترین استراتژی‌ها برای ایجاد محتوای سئو شده موثر است.

اگر در شروع روند لینک‌سازی هستید حتما مقاله زیر را مطالعه کنید:

راهنمای ساخت بک لینک برای شروع روند لینک‌سازی

6. از ابزارهاس سئو استفاده کنید

وقتی صحبت از روندها و استراتژی‌های موثر سئو و لینک‌سازی می‌شود، یکی از عواملی که مطمئن هستیم نقش مهمی را ایفا می‌کند، ابزارهای سئو هستند. درواقع، افراد بیشتری به ابزارهای سئو روی آورده‌اند تا از موفقیت و موثر بودن کمپین‌های لینک‌سازی خود اطمینان حاصل کنند؛ غیرقابل انکار است که در مجموع این ابزارها می‌توانند پتانسیل زیادی ارائه دهند.

ابزارهای سئو مانند Moz می‌تواند راهکار مطلوبی برای کمپین‌های بسیاری از افراد باشد که معیارها، داده‌ها و پیشنهادات ارزشمندی را برای اطمینان از یک راه حل مناسب ارائه می‌دهند. به این ترتیب، اگر به دنبال راه‌هایی برای بهینه‌سازی فرایندهای لینک‌سازی خود بودید، به شدت توصیه می‌کنیم برخی از ابزارهای مختلف سئو را به همراه جستجوی کلمات کلیدی موجود در بازار امتحان کنید. یک تحقیق کلی، ممکن است تفاوت زیادی در کارتان ایجاد کند.

نتیجه

اگر به دنبال بهترین روند ساخت لینک برای سال 2022 بوده‌اید، بسیار مهم است که استراتژی‌ها و راه حل‌های مختلف را در نظر بگیرید. درواقع لینک بیلدینگ یا لینک‌سازی جزو حیاتی‌ترین کمپین‌های سئوی موثر است. با در نظر گرفتن این موضوع، بسیار مهم است که ارزشمندترین راه حل‌های سئو را برای پیاده‌سازی در نظر گرفته باشید.

اکنون که با تمام نکات لینک بیلدینگ آشنا هستید، چرا از امروز با لینک‌سازی شروع نکنیم؟ با تیم ما در راش وب تماس بگیرید تا در مورد طرح ساخت بک لینک مناسب با شما تبادل نظر کنیم!

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *